Kto má dnes meniny?

Dnes má meniny:
,
zajtra má meniny:
.


Novinka prva

Testovanie noviniek. 


Loading

Komorové vákuové baličky

Komorové vákuové baličky

Komorové vákuové baličky, vakuovačky na potraviny - predstavujú špičkové výrobky v kategórii komorových vákuových baličiek. Majú nový štýlový dizajn a kĺbia v sebe najlepšiu kvalitu prevedenia spolu s vysokým pracovným výkonom v každej oblasti použitia. Modely majú nielen robustnú konštrukciu, ale sú ponúkané s veľmi užitočnými vychytávkami.

Jedná sa o profesionálne vákuové baličky, ktoré disponujú dostatočným sacím výkonom, aby spĺňali nároky na komerčné použitie. Vďaka komore je možné používať hladké vakuovacie vrecúška, ktoré sú výrazne lacnejšie ako vrúbkované vakuovacie vrecúška, ktoré sú zas nevyhnutné na vákuové baličky s externým saním. Obstarávacia cena vákuových baličiek s externým saním je síce nižšia, ale v dlhšom horizonte v prevádzke sa komorová vákuová balička ekonomicky oplatí.

 

Proces vákuového balenia

Proces vákuového balenia potraviny prebieha v dvoch fázach. Najprv vákuová balička počas nastavenej doby odsáva vzduch z komory a následne zavarí vakuovací sáčok. Práve hodnoty doby sania a doby zavarenie vrecka možno nastaviť podľa požiadavky a uložiť do prednastaveného programu. Podľa potreby si tak nastavíte program pre balenie podľa typu potraviny.

 

Konštrukcia

Ergonomická konštrukcia vákuovej baličky je prispôsobená na použitie v komerčnom priestore tak, aby bola práca a čistenie vákuovej baličky čo najjednoduchšia. Vďaka prelisu dna vákuovej baličky možno baliť aj produkty s vysokým obsahom tekutín. Tekutina tak stečie na dno vrecka a nemôže sa tak dostať do čerpadla, čím by došlo k poškodeniu baličky. Všetky modely sú vybavené olejovým čerpadlom, čo umožňuje nepretržitú prevádzku stroja. Samozrejmosťou je použitie kvalitných komponentov, nerezové opláštenie a dostatočne výkonné čerpadlo pre nasávanie vzduchu.

 

Vakuovanie v GN

Vďaka nástavcom pre vákuovanie v gastro nádobách, ktorý je možné dokúpiť ako príslušenstvo, možno vákuovo baliť potraviny do gastro nádob so špeciálnym vekom a predĺžiť tak ich dobu trvanlivosti.

Zoradiť:
Počet na stranu:Loading
load


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK